„Wakanda“ serialas iš Ryano Cooglerio „Disney +“ darbuose

pagal | 2021 2 vasario

„Disney“ pasirašė „Juodosios panteros“ režisierių Ryaną Cooglerį su bendru penkerių metų televizijos susitarimu. Tarp šių darbų yra jo „Marvel Studios“ filmo, skirto „Disney +“, filmas, kuris bus sutelktas į Wakandos karalystę. Išskirtinis susitarimas su „Disney“ ir „Coogler’s Proximity Media“ plečia filmo kūrėjo santykius su „Disney“. „Artumas“ taip pat plėtos TV projektus kitoms „Disney“ dalims, įskaitant ABC, „Freeform“ ir „Hulu“. „Wakanda“ televizijos serialas būtų 12-oji „Marvel Studios“ serija, skirta „Disney +“. Pirmoji „WandaVision“ debiutavo praėjusį mėnesį, o „Sakalas ir žiemos kareivis“ bei „Loki“ premjera numatoma atitinkamai kovo ir gegužės mėnesiais.

Wakanda yra išgalvota šalis, pasirodanti Amerikos komiksų knygose, kurias išleido „Marvel Comics“. Jis įsikūręs į pietus nuo Sacharos esančioje Afrikoje, jame gyvena superherojus „Juodoji pantera“. Wakanda pirmą kartą pasirodė „Fantastic Four # 52“, jį sukūrė Stan Lee ir Jackas Kirby.

„Garbė bendradarbiauti su„ The Walt Disney Company “. Dirbti su jais ties „Juodąja pantera“ buvo svajonės išsipildymas. Kaip aistringi televizijos vartotojai, negalėtume būti laimingesni, kai pradėjome savo televizijos verslą su Bobu Igeriu, Dana Walden ir visomis nuostabiomis studijomis po „Disney“ skėčiu. Tikimės mokytis, augti ir kurti santykius su viso pasaulio auditorijomis per „Disney“ platformas. Mes ypač džiaugiamės, kad žengsime pirmąjį šuolį su Kevinu Feige, Louis D’Esposito, Victoria Alonso ir jų partneriais „Marvel Studios“, kur glaudžiai bendradarbiausime su jais pasirinktose „Disney +“ MCU laidose. Mes jau dalyvaujame kai kuriuose projektuose, kurių nekantraujame pasidalinti “, – sakė Coogleris. Coogleris taip pat perrašo „Juodosios panteros II“ scenarijų, kuris turėtų pasirodyti 2022 m., Praėjusiais metais mirus žvaigždei Chadwickui Bosemanui. „Marvel Studios“ vadovas Kevinas Feige’as anksčiau yra sakęs, kad jie neperrašys Bosemano vaidmens kaip „T’Challa“ / „Juodoji pantera“, o tęsinio dėmesį sutelks į kitus veikėjus.

Disney + stambiausia žiniasklaidos ir pramogų bendrovė pasaulyje pajamų atžvilgiu. Įmonę įsteigė broliai Voltas Disnėjus ir Rojus Disnėjus 1923 m.

Wakanda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *