Tony Leung ir Andy Lau dalyvaus kriminaliniame filme ,,Kartą Honkonge“

pagal | 2021 22 vasario

Tony Leung Chiu-Wai ir Andy lau susiburia į naują didelį kriminalinės dramos filmą ,,Kartą Honkonge“

Susivienijimą režisuos scenaristas Felixas Chongas. . Juos remia ,,Imperatoriaus filmai“ ir žemyninės Kinijos parneriai. Jų biudžetas yra numatomas kaip 30,8 mln Usd.

Chongas savo sėkmę pasiekė 2018 metais sukurdamas trilerį ,,Projektas Gutensbergas“ kurį jis parašė ir režisavo. Vaidindami Chow Yun-Fat, Aaroną Kwoką ir Zhangą Jingchu, Kinijoje uždirbo 183 milijonus dolerių, o Honkonge – 4,3 milijonus dolerių, o laimėjo geriausią filmą, geriausią scenarijų, geriausią režisierių ir dar keturis prizus iš 17 nominacijų 2019 m. Honkongo filme. Apdovanojimai.

Kartą Honkonge

Kiti „Kartą Honkonge“ dalyviai bus kolegos veteranai Honkongo gyventojai Simonas Yamas (paskutinį kartą matytas „Septete: Honkongo istorija“ ir žemyninės Kinijos jingistinis „Mano žmonės, mano šalis“) Philipas Keungas („Shock Wave 2“), taip pat Alexas Fongas Chungas-sunas („Overheard 3“), „Cantopop“ žvaigždutė Charlene Choi, Chin Ka-lok ir Carlos Chan.

Tony Leung Chiu Wai (Tony Leung Chiu-wai) – yra Honkongo aktorius ir dainininkas. Jis laikomas vienu sėkmingiausių ir tarptautiniu mastu pripažintų Azijos aktorių ir buvo įvardytas kaip „Mažasis tigras“ tarp penkių TVB generalinių tigrų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *