Kinijos kasa: „Detektyvinis kinų kvartalas 3“ atidaromas su didžiuliu 393 mln

pagal | 2021 15 vasario

Kokius didelius skirtumus per metus yra padaromi. o 12 mėnesių nukėlimo, kurį sukėlė koronaviruso pandemija, „Wanda Pictures“ labai laukiama komedijos palapinė „Detektyvinis kinų kvartalas 3“ pagaliau atidarė Kinijoje penktadienį pirmąją savaitės trukmės Naujųjų metų atostogų dieną. Filmas debiutavo rekordiškai dideliu 160 milijonų dolerių krūviu ir savaitgalį užbaigė stulbinančia 397,2 milijono dolerių suma per tris dienas, rašo „Artisan Gateway“. Jei kilo abejonių, Kinijos teatro kasa vėl klesti. Tačiau didžiulė „DC3“ pradžia ne tik įrodė Kinijos populiariausių vietinių filmų kino rinkos sveikatą, bet ir nustatė šalį kaip galingiausią pasaulyje teatro teritoriją. Filmas sutriuškino „Avengers: Endgame“ rekordą – didžiausias atidarymas vienoje rinkoje – užtemdė „Marvel“ palapinės Šiaurės Amerikoje paleistą 357 mln. USD 2019 m. Balandžio mėn. Šiuo metu „Maoyan“ planuoja, kad „Detective Chinatown 3“ pasieks 750 mln. JAV dolerių (4,84 mlrd. RMB), o tai pavers antra pagal dydį Kinijos kasete, atsilikusi nuo visų laikų čempiono „Wolf Warrior 2“ (2017 m.) – 874 mln. USD (5,68 mlrd. RMB).

etektyvinis kinų kvartalas 3

Filams buvo išleistas 2021 metais, vasario 12 dieną. Tai yra kinų komedijos ir paslapties bičiulių filmas, kuri režisavo ir parašė Chenas Sichengas.

Vaidina Wang Baoqiangas ir Liu Haoranas. Tai „Detective Chinatown 2“ tęsinys ir yra trečioji „Detective Chinatown“ serijos dalis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *