Evan Rachel Wood teigia, kad Marilyn Manson ją skriaudė

pagal | 2021 3 vasario

Manson į Wood kaltinimus atsakė po kelių valandų „Instagram“ įraše, pavadindamas savo pareiškimus „siaubingais tikrovės iškraipymais“. Jis tvirtino, kad jo „intymūs santykiai“ „visada buvo visiškai sutarę“. Wood ir Manson santykiai tapo vieši 2007 m., Kai jai buvo 19, o jam – 38 metai. Jie susižadėjo 2010 m., Tačiau vėliau tais metais išsiskyrė. Ankstyvą pirmadienio rytą „Instagram“ įraše ir pareiškime „Vanity Fair“ Wood pasakė: „Mano skriaudėjo vardas yra Brianas Warneris, pasauliui taip pat žinomas kaip Marilyn Manson. Jis pradėjo mane vilioti, kai buvau paauglė, ir ilgus metus mane siaubingai skriaudė. Man buvo plaunamos smegenys ir manimi manipuliuojama. Gyvenu baimindamasi keršto, šmeižto ar šantažo. Aš čia norėdamas atskleisti šį pavojingą žmogų ir iškviesti daugybę pramonės šakų, kurios jam leido, kol jis dar nesugriauna gyvybių. Aš stoviu su daugybe aukų, kurios nebetylės “.

Evan Rachel Wood yra amerikiečių aktorė, modelis ir muzikantas. Ji yra apdovanota „Critics ‘Choice“ televizijos apdovanojimu, taip pat trimis „Primetime Emmy“ nominacijomis ir trimis „Auksinio gaublio“ nominacijomis už darbą kine ir televizijoje.

„Vanity Fair“ istorijoje yra ištraukos iš trijų kitų moterų, apkaltinusių Mansoną piktnaudžiavimu, „rodydami solidarumą“. (Pranešama, kad ketvirtasis ištrynė savo įrašą.) Nors Mansono atstovai neatsakė į „Variety“ prašymus pakomentuoti, buvęs jo publicistas elektroniniu paštu išsiuntė „Variety“, sakydamas: „TCB tiki ir palaiko išgyvenusius piktnaudžiavimą“. Tačiau „Loma Vista“ / „Concord Music“, išleidusi naujausią Mansono albumą, pirmadienio popietę išmetė jį iš etiketės. „Atsižvelgdama į šiandieninius nerimą keliančius Evano Rachel Woodo ir kitų moterų, įvardijančių Marilyn Manson savo prievartautojais, kaltinimus, Loma Vista nustos toliau reklamuoti dabartinį jo albumą, kuris įsigalios iškart“, – rašoma pranešime. „Dėl šių susirūpinimą keliančių įvykių mes taip pat nusprendėme nebedirbti su Marilyn Manson dėl bet kokių būsimų projektų.“ Panašiai „AMC Networks“ atstovas „Variety“ sakė, kad Mansono pasirodymas būsimame „Shudder“ antologijos siaubo šou „Creepshow“ epizode buvo ištrauktas iš artėjančio sezono ir nebus transliuojamas.

Marilyn Manson

Marilyn Manson – dainininkas, žinomas dėl savo ekstravagantiško stiliaus. Amerikos visapusiškas menininkas, muzikantas, dailininkas, poetas, fotografas, aktorius ir režisierius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *