Eugene Levy prisijungia prie Daniel Levy „Saturday Night Live“ monologo

pagal | 2021 8 vasario

„Emmy“ laureatė, „Schitt’s Creek“ žvaigždė, laidų vedėja ir bendraautorė Daniel Levy vedė „Saturday Night Live“ vasario 5 d. Epizodą, o monologo metu prie jo prisijungė labai ypatingas svečias – jo tėvas ir „Schitt’s Creek“. “Bendraautorius ir žvaigždė EugenE Levy. Daniel Levy pradėjo monologą kalbėdamas apie gerus ir blogus būdus, kuriais Kanados šešių sezonų komedija pakeitė jo gyvenimą, įskaitant laimėjimą tiems „Emmy“ (tai buvo gerai) ir tai, kad svetimi žmonės gatvėje jį atpažino (taip pat gerai), bet turėjo šaukti jam „Ew“, kai jie tai daro (tai buvo blogai). „Linija, kurią parašiau šou, dabar mane persekios visą gyvenimą“, – sakė jis. Paroda taip pat atvedė jį į „SNL“, kuris, pasak jo, buvo „viskas gerai“. Norėdami parodyti, kaip jis, jis pasiėmė žiūrovus į užkulisių turą, kurio metu jis ne tik demonstravo sales, NBC puslapių stalus ir buvusių vedėjų portretus, bet ir naujus saugius COVID protokolus.

Eugenijus Levy CM yra Kanados aktorius, komikas, prodiuseris, režisierius ir rašytojas. Nuo 1976 iki 1984 jis pasirodė Kanados televizijos eskizų komedijų seriale „SCTV“. Jis taip pat gerai žinomas dėl tokių kūrinių kaip „American Pie“ filmų serija ir Kanados sitomo Schitto upelis.

Tarp jų buvo socialiai nutolusios auditorijos sėdimosios dėklai – ir kai jis per daug priartėjo prie vieno, Aidy Bryant kaip saugos pareigūnas Doreenas įstūmė baseino makaronus tarp jo ir auditorijos nario, kad parodytų, kaip toli iš tikrųjų buvo šešios pėdos. Bryantas-as-Doreenas dar keliskart išlindo į savo turą ir trenkė rankomis, kai jis bandė nurodyti dalykus, nes ji teigė, kad tai yra lašelių paskleidimo būdas.

Saturday Night Live

Danielis Philipas Levy (g. 1962 m. Vasario 8 d.) Yra britų verslininkas ir dabartinis „Premier“ lygos futbolo komandos „Tottenham Hotspur“ pirmininkas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *