Bolivudas gedi Rajiv Kapoor mirties

pagal | 2021 11 vasario

Bolivudas antradienį kreipėsi į socialinę žiniasklaidą ir apraudojo aktoriaus-režisieriaus Rajiv Kapoor mirtį. Kapooras mirė 58 metų amžiaus dėl širdies sustojimo ligoninėje netoli jo Chemburo rezidencijos. „„ Chimpoo “dėdė tavęs labai ilgėsis“, – „Instagram“ istorijoje pasidalijo dukterėčia Karisma Kapoor. Karisma jaunesnioji sesuo, aktorė Kareen Kapoor Khan, pasidalijo nespalvota šeimos nuotrauka ir parašė: „Sugedusi, bet stipri“.

Vėlyvojo Rishi Kapooro žmona ir Radživo svainė Neetu Kapoor pasidalijo jo nuotrauka „Instagram“ ir parašė „RIP“ kartu su sulankstytų rankų emocijomis. Dainininkė veteranė Lata Mangeshkar tviteryje parašė: „Mujhe abhi pata chala ki Raj Kapoor sahab ke chote bete, guni abhineta Rajiv Kapoor ka aaj swargwas hua. Sunke mujhe bahut dukh hua. Ishwar unki aatma ko shanti pradan kare yehi meri prarthana (Aš ką tik sužinojau, kad šiandien mirė jauniausias Radžio Kapooro sahabo sūnus, talentingas aktorius Rajivas Kapooras.

Rishi kapoor

Man labai liūdna, kai girdžiu naujienas. Meldžiu Dievo, kad jo siela atsipalaiduotų. ramybėje). “ Madhuri Dixit, pagrindinė Rajiv Kapoor režisūrinio filmo „Prem Granth“ (1996) aktorė, rašė: „Aš turėjau galimybę dirbti su #Rajiv Kapoor filme„ PremGranth “. Tai buvo sunki tema, su kuria jis susidorojo labai subrendęs, nors tai buvo pirmasis jo filmas. Prisimindami nuostabias akimirkas, kuriomis dalinomės. Mano nuoširdi užuojauta Kapoorų šeimai. PTL “.

Rajivas Kapooras buvo Indijos kino aktorius, prodiuseris, režisierius ir Kapoorų šeimos narys. Vyresnieji jo broliai Randhiras Kapooras ir velionis Rishi Kapooras taip pat buvo

Bolivudas – Indijos kino industrijos atšaka, apimanti filmus, sukurtus daugiausia hindi/urdu kalba. Kartais vadinamas tiesiog Hindi kinu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *