„Apple Studios“ laimi „Coda“ už rekordinį 25 mln. Dolerių išpardavimą

pagal | 2021 1 vasario

Rekordinio pirkimo metu „Apple Studios“ tapo „Coda“ nugalėtoja, virtualia „Sundance“ sensacija apie jauną girdinčią merginą, kuri grumiasi su atitrūkimu nuo savo kurčiųjų šeimos. Zacko Van Amburgo ir Jamie Erlichto vadovaujama studija už filmą sumokėjo beveik 25 milijonus dolerių, o tai sulaužė praėjusių metų įrašų nustatymą „Palm Springsas“ pardavimui į šiaurę nuo 22 mln.

Sundance“ kino festivalis yra kasmetinis „Sundance“ instituto organizuojamas kino festivalis. Jis vyksta kiekvieną sausio mėnesį Park City mieste Juta, Solt Leik Sityje ir „Sundance“ kurorte. Tai yra didžiausias nepriklausomas kino festivalis JAV

Kaip anksčiau pranešė „Variety“, linksmas auditorijos atsakas ir žėrintys atsiliepimai paskatino 2021 m. „Sundance Day One“ premjerą dalyvauti konkurse, kuriame dalyvavo „Netflix“ ir „Amazon“ susidomėjimas. Teigta, kad pastaroji labai mėgaujasi optimistiškomis ašaromis, pranešė „Variety“, tačiau neturėjo pralaidumo, kad 2021 m. Galėtų išleisti filmą su pakrautu šiferiu. „Apple“ įgijo viso pasaulio teises į projektą ir, kaip teigiama, šiuo metu ji išperka iš anksto parduotas tarptautines teritorijas, kurios padėjo finansuoti gamybą.

Apple Studios

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *